KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12946327
nr 1294 6327
André Prah
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerade. Mixed media / collage, 45x43 & 55x44 cm
André Prah, svensk bildkonstnär född 1941 i Maribor, Slovenien.
måndag 2 december 2019
kl 19:40:40
André Prah
Läs mer om André Prah